STOP THE TEMPO LISTOPAD 2013

Napisano: 13 listopada 2013

Listopad: (27/28) na Warszawskich Bielanach SPEKTAKL , DYSKUSJA i WARSZTATY BEATBOX! ZAPRASZAMY:)

Więcej →

Stop the Tempo w DK Śródmieście maj/czerwiec

Napisano: 29 kwiecień 2013

Gramy spektakl-Robimy Warsztaty 10/17/24 maja i 6 czerwca STOP THE TEMPO-aut.G.Carbunariu ul.Smolna 9 wejście od.al.Jerozolimskich (Warszawa) bezpłatne wejściówki 10/17/24 maja g.14.00/ 6 czerwca g.18.00 Po spektaklu FANTASTYCZNE warsztaty BEATBOX prowadzi Piotr Bobby Jarosz. recenzja i video w zakładce MEDIA (więcej…)

Więcej →

Warsztaty BEATBOX

Napisano: 29 kwiecień 2013

O godz. 15.45 ul.Smolna 9 . Fantastyczne warsztaty BEATBOX prowadzi Piotr Bobby Jarosz.

Więcej →

Pępowina w DK „Świt”

Napisano: 4 marca 2013

Zapraszamy  21 czerwca na ekospektakl "Pępowina" do DK "Świt" na Targówku.

Spektakl  EKOTEATRU "Pępowina"  Krystyny Kofty z muzyką Chopina na żywo to jedna z najgorętszych i najciekawszych propozycji teatralnych. "Pępowina" to sztuka, którą trzeba zobaczyć. (więcej…)

Więcej →

Urodziny Chopina – Pępowina w Świcie

Napisano: 4 lutego 2013

Zapraszamy  1 marca na wyjątkowy wieczór z okazji urodzin Fryderyka Chopina.

Spektakl  EKOTEATRU ?Pępowina?  Krystyny Kofty z muzyką Chopina na żywo to jedna z najgorętszych i najciekawszych propozycji teatralnych.

?Pępowina? ? to sztuka, którą trzeba zobaczyć.

Sztuka autorstwa Krystyny Kofty z muzyką Chopina w wykonaniu, na żywo przez Andrzej Jagodziński Trio, którzy za swoje aranżacje utworów Fryderyka Chopina zostali uhonorowani statuetką Fryderyka, w kategorii najlepsza płyta jazzowa, w świetnej reżyserii Katarzyny Cygler i  rewelacyjnym wykonaniu Barbary Dziekan, Dominika Bąka i Katarzyny Cygler, gwarantuje nam pełen wrażeń, fantastyczny wieczór.

(więcej…)

Więcej →

Rozpoczęły się próby do sztuki „Pępowina”

Napisano: 22 październik 2012

Co łączy EkoTeatr, zespół Andrzej Jagodziński Trio i Krystynę Koftę? Rozpoczęły się próby do sztuki "Pępowina". Autorką tekstu jest Krystyna Kofta wspaniała pisarka i publicystka.

?Pępowina? jako jedyna sztuka z Polski została włączona do zbioru ?Seven plays from central and eastern europe? (Tłumaczenie sztuki UMBILICAL CORD wyd. w AURORA METRO PRESS, Tom EASTERN PROMISE). Trzykrotnie została zrealizowana w latach 1990-1991, w tym otrzymała wyróżnienie na festiwalu Teatralnym we Wrocławiu. W 1999 roku odbyła się premiera w Polskim Teatrze Starym w Adelajdzie ? Australia. Tekst został wystawiony na dwóch festiwalach w Glasgow i cieszył się ogromnym powodzeniem: 19-06.2010 The Tron Theatre oraz podczas Glasgow West End Festival w dniach 17 i 18.06.2010.

(więcej…)

Więcej →

Dużo pozytywnej energii w ?Świcie? – relacja z gościnnego występu EkoTeatru

Napisano: 19 październik 2012

4 października w Domu Kultury ?Świt? młodzież z warszawskiego Targówka mogła zobaczyć specjalny pokaz ?Stop The Tempo? oraz uczestniczyć w panelu dyskusyjnym z grupą artystów, a także w intensywnych i twórczych warsztatach z dykcji, emisji głosu i beatboxu. Nad całością czuwał EkoTeatr na specjalne zaproszenie Urzędu Dzielnicy Targówek w Warszawie.

?Stop the tempo? to wyjątkowy spektakl poświęcony życiu młodych ludzi, przede wszystkim tych, którzy próbują odnaleźć się w otaczającej ich rzeczywistości. Sztuka Gianiny Carbunariu porusza kwestie poszukiwania własnego ja w życiu pełnym łatwych przyjemności, luźnych relacji oraz chaosu reklamowego i technologicznego. Widzowie w ?Świcie? byli świadkami walki o autentyczność i prawdziwe wartości w skomercjalizowanym świecie.

(więcej…)

Więcej →

„Stop The Tempo” w Domu Kultury „Świt”

Napisano: 21 września 2012

Już 4 października zapraszamy mieszkańców Targówka  na spektakl ?Stop The Tempo?.  Po spektaklu odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem artystów, przedstawiciela PZN oraz psychologa. Następnie wszystkich uczestników zapraszamy na godzinne warsztaty z dykcji, emisji głosu i beatboxu.

Wstęp bezpłatny!
Miejsce: Dom Kultury ?Świt?
Data: 4 października
Godzina: 12.00

Przedsięwzięcie wspiera Urząd Dzielnicy Targówek

Patronaty:  Urząd Dzielnicy Targówek, Polski Związek Niewidomych Oddział Mazowiecki, Murator, Muratorplus.pl, Muratordom.pl, Radio Kampus

(więcej…)

Więcej →